E-zezwolenie

Składki członkowskie dostępne są poprzez platformę: pzwjeleniagora.eparki.pl.

Za pomocą dostępnej aplikacji możliwe jest opłacenie składek członkowskich zarówno podstawowych, jak i ulgowych, w tym wniesienie składek przez osoby, które miały przerwę członkowską w PZW (składki członkowskie z wpisowym).

Za pomocą platformy pzwjeleniagora.eparki.pl możliwe jest wnoszenie składek i opłat przez cudzoziemców i osoby niezrzeszone, a także składek i opłat okresowych. Aplikacja nie umożliwia opłacania składek przez osoby nowo wstępujące do PZW.

Do wykupienia w/w składek i opłat wymagane jest utworzenie konta (rejestracja kupującego).

Regulamin sprzedaży online zezwoleń Okręgu PZW w Jeleniej Górze znajduje się w zakładce REGULAMIN.

Wykupione E-zezwolenie upoważnia wyłącznie do prowadzenia amatorskiego połowu ryb w wodach Okręgu PZW w Jeleniej Górze.

Jednocześnie przypominamy o konieczności posiadanego wydrukowanego rejestru amatorskiego połowu ryb Okręgu PZW w Jeleniej Górze.